
Көп функциялы бит жинағы, CrV, 18 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көп функциялы бит жинағы Matrix арт. 11383 бұрауыштарға, қолмен және механикалық бұрауыштарға арналған 18 саптаманы қамтиды. Ол монтаждау/бөлшектеу жұмыстарын әртүрлі типтегі бекіткіштермен: бұрандалармен және өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен жүргізуге мүмкіндік береді. Биттерді сақтауға арналған қорап түрлендіріледі, сондықтан оны магниттік адаптерге жалғанған кезде бұрағыш ретінде пайдалануға болады. Артықшылықтары Жинаққа ұзындығы 25 мм әртүрлі өлшемдегі 14 бит және жету қиын жерлерде жұмыс істеуге арналған 2 ұзартылған 50 мм бит кіреді. Биттердің жоғары ресурсын, тозуға төзімділігін және беріктігін олар жасалған хром-ванадийлі болат қамтамасыз етеді. Қосымша қысқыш механизмі бар магниттік адаптердің арқасында биттер құлау қаупінсіз мықтап ұсталады және тез жойылады, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Хромдалған жабын саптамалардың коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Қорап қондырмаларды сақтауға ыңғайлы, ал алынбалы карабин оны белдіктен іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 39 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 198 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 178 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.256 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Пәндер саны | 18 |
| Ерекшеліктері | адаптер |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, SP, TR, TT, HEX, SPAN, шеткі бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996065724 |
- Бағасы: 3 095 ₸

