
Екі жақты биттер жинағы 65 мм, SL-SL, PH-PH, PZ-PZ, 45Х, 10 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі жақты биттер жинағы Matrix арт. 11396 1/4 дюймдік қондырма өлшемі бар SL-SL, PH-PH және PZ-PZ типті 10 саптаманы қамтиды. Ол бұрағыштар үшін жарамды, бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Биттердің екі жұмыс профилі бар, сондықтан олар әдеттегі бір жақты профильдерге қарағанда әлдеқайда ұзағырақ қызмет етеді. Артықшылықтары Биттер қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады, өйткені қаттылығы 50-52 HRC болатын берік CrV болаттан жасалған. Мырышпен қапталған-фосфатталған жабын коррозияның пайда болуына жол бермейді, бұл бит ресурсын арттырады. Магниттелген сплайндар бекіткіштерге сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмысты ыңғайлы етеді. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, себебі ол пластик қаптамада сатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 82 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 84 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.163 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, двухсторонние, профессиональные |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996013688 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

