
Қашаулар мен бұрғылар жинағы, магниттік адаптер, CrV, пластикалық қорап, 40 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix арт. 11322 қашаулар мен бұрғылар жинағы 1/4 дюймдік қону өлшемі бар 40 элементтен тұрады. Саптамалар бұрауыштармен үйлесімді және бұрандалар мен өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды орнату үшін, сондай-ақ металда тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Магниттік ұстағыш бұрауыштағы жабдықты жылдам ауыстыру үшін қызмет етеді, картриджді әр уақытта босату және қатайту қажеттілігін жояды. Артықшылықтары Жинаққа 24 бит (PH және PZ №0-3, SL №4-6, T) енгізілген № 8, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40) және диаметрі 1-6 мм болатын 15 бұрғы. Саптамаларды жасау кезінде CrV болаты қолданылады, бұл олардың беріктігі мен қызмет ету мерзімін арттырады — мұндай биттер тіпті қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Бұрғылардың нитридтитанды жабыны тозуға және температураның ауытқуларына төзімділікті қамтамасыз етеді. Адаптерге орнатылған магнит биттердің құлап кетуіне жол бермейді, сондықтан оны шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге болады. Саптамаларға арналған жеке ұстағыштары бар пластик қорап жинаққа кіреді, сондықтан биттерді сақтауға және өзіңізбен бірге алуға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 46 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 257 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 226 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.742 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Пәндер саны | 40 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | адаптер, магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067568 |
- Бағасы: 10 434 ₸

