
Магнитті ұстағышы бар биттер жинағы, CrV, 61 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Магнитті ұстағышы бар 60 биттен тұратын жиынтық Matrix арт. 11387 бекіту элементтерін монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Биттер бұрауыштарда және реверсивті бұрауыштарда қондырма ретінде пайдалануға жарамды. Магнитті ұстағыш биттерді жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бір жиынтықта ұзындығы 25 мм болатын бірнеше өлшемді биттер бар: SL калибрлері 3, 4, 5, 5,5, 6, 7, 8; PZ және PH № 0-3, HEX № 1,5, 1,5, 2, 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8; ТОРКС 5, 6, 8, 9, 10, 15, 20, 27, 30, 35, 40; 4, 6, 8, 10 калибрлі кілт; TORX Tamper 10, 15, 20, 25, 27, 30, 35; ЖЖ № 2, 2,5, 3, 4, 5, 6. Биттер хром-ванадийлі болаттан жасалған, соның арқасында олардың тозуға төзімділігі мен беріктігі артады. Битұстағыштағы кіріктірілген магнит қондырмалардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді. Саптамаларды сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жиынтықта қорап қарастырылған. Корпуста стендке орналастыру үшін жылжымалы еуро аспасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 89 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.469 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Пәндер саны | 61 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | адаптер, магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, SP, TR, TT, HEX, SPAN |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067803 |
- Бағасы: 4 749 ₸

