
Бит жинағы, бит адаптері, S2 болат, 18 дана, матрицалық пластик қорап
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бит жинағы Matrix арт. 11316 бұрауыштар, ауыстырмалы қашауларға арналған бұрағыштар және реверсивті бұрағыштар үшін жарамды және бұрандалы қосылыстармен монтаждау/бөлшектеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Магниттік адаптер жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеу үшін саптамаларды ұзартады және биттерді жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жиынтыққа биттер кіреді: PH және PZ 1-3 мм, SL 4-7 мм, TORX 10 мм, 15 мм, 20 мм, 25 мм және HEX 4-6 мм. Биттердің жоғары беріктігі мен тозуға төзімділігіне дайындау материалы — аспаптық қоспаланған болат S2 есебінен қол жеткізіледі. Мырышпен қапталған-фосфатталған қорғаныш жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Жылдам қысу механизмінің арқасында биттер адаптерде мықтап ұсталады, бұл бекітілген материалды ұстау үшін екінші қолды босатуға мүмкіндік береді. Пластикалық кейс —биттерді сақтауға және далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Қысқыштың арқасында корпусты белдікке бекітуге және биіктікте жұмыстарды орындау кезінде пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 178 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 96 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.228 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 18 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | адаптер |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996016238 |
- Бағасы: 6 075 ₸

