
Бит жинағы, битке арналған магниттік адаптер, болат 45Х, 7 дана, пластикалық корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix арт. 11392 магниттік адаптері бар 6 биттік SL, PH және PZ жинағы бұрағыштарға, қолмен және электрлік бұрағыштарға арналған. Саптамалардың көмегімен бұрандалар мен өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды монтаждау және бөлшектеу жүзеге асырылады. Адаптер биттерді жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қаттылығы 53-54 HRC 45X болаттан жасалған қашаулар беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, бұл олардың қызмет ету мерзімін арттырады. Саптамалар коррозияға ұшырамайды, өйткені олардың мырышталған фосфатталған жабыны бар. Кіріктірілген магниті бар бит ұстағыш жұмыс кезінде саптамалардың жоғалуын болдырмайды. Жинақ пластикалық қораптың арқасында сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 112 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 7 |
| Болат маркасы | 45Х |
| Ерекшеліктері | адаптер |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996011585 |
- Бағасы: 761 ₸

