




Бит жинағы, магниттік адаптер, CrV, пластикалық қорап, 64 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
64 элементтен тұратын 11327 матрицалық бит жинағы бұрандалы қосылыстармен жұмыс істегенде типті бұрағыштармен және бұрағыштармен бірге пайдаланылады. Ұзындығы 25 мм қашаулардан басқа, жинаққа ұзындығы 50 мм болатын 15 саптама кіреді, олар жету қиын жерлерде жұмыс істеудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Беріктік және жоғары коррозияға төзімділік — CrV болаттан жасалған қашаулар қарқынды жұмыстарға жарамды. Магниттік адаптер әртүрлі типтегі бекіткіштермен жұмыс істеу жылдамдығын арттыра отырып, биттерді жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Адаптердің магниттік қасиеттеріне байланысты бекіткіштерді бұрап, бұрап алған кезде бит құлап кетпейді, сондықтан мұндай жинақпен жұмыс істеу ыңғайлырақ. Биттер жұмыс кезінде және тасымалдау кезінде жоғалмайды, өйткені олар пластикалық қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құлып түрі | пластик |
| Бренд | MATRIX |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067902 |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Салмақ | 0.867 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 257 мм |
| _пакеттегі ені | 226 мм |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Ерекшеліктері | адаптер |
| Бренд елі | Германия |
| Пәндер саны | 64 |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TT, T, S, H |
| Болат маркасы | CrV |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
- Бағасы: 10 991 ₸






