
Биттер мен шеткі қондырмалар жинағы бар қайтымды бұрағыш, CrV, 1/4, 16 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
11332 матрицалық қайтымды бұрағыш, CrV болаттан жасалған биттер мен ұштық саптамалар жинағы, 1/4 дюймдік қосылым өлшемі, 16 дана. қаптамада, бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған. Адаптері бар розеткалардың арқасында қорап кілті ретінде пайдалануға болады. Ратчет механизмі бұрауыштың айналуын жеңілдетеді және жұмыс жылдамдығын арттырады. Айналу бағытын сақиналы қосқыш арқылы өзгертуге болады. Бұрауыш жиһазды құрастыру және орнату, тұрмыстық техниканы жөндеу кезінде пайдалы, үйде, елде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Хром-ванадий тобының беріктігі жоғары болаттан жасалған қашаулардың ресурсы жоғары. Сырғуға қарсы өрнегі бар екі бөліктен тұратын тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады. Тұтқаның артқы жағындағы саңылау ілулі сақтау үшін қызмет етеді. Саңылаулардың өлшемдері мен түрлері таңбаланған бит ұстағышы саптамаларды сақтауды және таңдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.34 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Пәндер саны | 16 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996077932 |
- Бағасы: 2 696 ₸

