
Бит жинағы бар бұрағыш, CrV, 14 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
14 данадан тұратын биттер жинағы бар Matrix 11337 бұрағыш болаттан жасалған CrV SL, PH, PZ және Torx саңылаулары бар бұрандалы бекіткіштерді бұрап алу және бұрау үшін қолданылады. Стандартты бұрағыштар жинағын ауыстырады. Магниті бар бекіту алтыбұрышы жұмыс кезінде оның шығып кетуіне жол бермей, битті мықтап ұстайды. Жинақ кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды. Артықшылықтары Биттер хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған, сондықтан олардың жұмыс істеу қабілеті жоғары. Саусақ асты ойықтары мен бедерлі өрнегі бар екі бөліктен тұратын тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқаның артқы жағында ілулі сақтауға арналған тесік бар. Саптамалар ыңғайлы ұстағышта сплайндардың өлшемдері мен түрлеріне арналған белгілермен бірге жеткізіледі, бұл биттерді сақтауды және сәйкестендіруді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.299 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Пәндер саны | 14 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078151 |
- Бағасы: 3 290 ₸

