
HEX, Torx, SPLine биттер жинағы, алтыбұрышты шанақ 1/2, CrV, 42 дана. Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels HEX, TORX, SPLINE алтыбұрышты 1/2" арт. 11318 бит жинағы ысырма кілтімен, пневматикалық крекермен немесе пневматикалық кілтпен пайдалануға арналған. Жинақ өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды, бұрандаларды, бұрандалардың келесі түрлерін бекіту үшін оңтайлы болып табылады: 6 жақты алтыбұрышты, "жұлдыздар" TORX және 12 сәулелік SPLINE. Ол автожөндеу шеберханаларында және автомобиль өндірістерінде кәсіби қолдану үшін қажет. Әмбебап жинақ ұзындығы 35 мм және 75 мм болатын 40 саптамадан, сондай-ақ 1/2"-3/8" және 3/8"-3/8" екі адаптерден тұрады. Артықшылықтары Қаттылығы 50-53 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған қашаулардың тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Адаптерлер 1/2" биттерді 3/8" қону өлшемі бар құралдарға орнатуға мүмкіндік береді. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау жүйесі — биттер өлшемі көрсетілген қоймалары бар қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 172 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 52 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.692 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 198-Бұрағыш биттер, өзге де адаптерлер |
| Пәндер саны | 42 |
| Болат маркасы | CrV |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996023526 |
- Бағасы: 19 314 ₸

