
HEX бит жинағы, 1/2 алтыбұрышты сапты, CrV, 10 мм, 15 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
11313 1/2 дюймдік алтыбұрышты шанағы бар Stels HEX бит жинағы 15 элементті қамтиды: 7 35 мм саптама, 7 75 мм саптама және адаптер. Олар адаптермен және ысырма кілтімен немесе адаптермен және пневматикалық жарықшақпен, пневматикалық гайкамен HEX H4-H12 саңылаулары бар еуровинттерді орнату және бөлшектеу кезінде қолданылады. Жинақ автокөлік жөндеу шеберханаларында және автомобиль өндірісінде пайдалануға арналған. Артықшылықтары Қаттылығы 50-53 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған қашаулардың тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Адаптер 1/2" биттерді қондыру өлшемі 3/8" құралдарға орнатуға мүмкіндік береді. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау жүйесі — биттер өлшемі көрсетілген қоймалары бар қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 137 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.767 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 198-Бұрағыш биттер, өзге де адаптерлер |
| Пәндер саны | 15 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | шестигранные, профессиональные |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996023502 |
- Бағасы: 7 916 ₸

