
Torx бит жинағы , алтыбұрышты шанақ, 10 мм, CrV, 15 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
11315 Art. 1/2" алтыбұрышты шанағы бар Stels TORX бит жинағы ұзындығы 35 мм және 75 мм 15 Т20, Т25, Т30, Т40, Т45, Т50, Т55 саптамаларынан, сондай-ақ адаптерден тұрады. Жұлдызша тәрізді саңылау кілтпен ысырмамен, пневматикалық ысырмамен немесе пневматикалық кілтпен бірге қолданылады. Ол автомобильдерді құрастыру және жөндеу кезінде TORX типті бекіткіштермен жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Қаттылығы 50-53 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған қашаулардың тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Адаптер 1/2" биттерді қондыру өлшемі 3/8" құралдарға орнатуға мүмкіндік береді. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау жүйесі — биттер өлшемі көрсетілген қоймалары бар қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 51 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.738 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 198-Бұрағыш биттер, өзге де адаптерлер |
| Пәндер саны | 15 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | профессиональные |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | Torx |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996023519 |
- Бағасы: 6 917 ₸

