
Биттер жинағы, биттерге арналған адаптерлер, CrV, 100 дана, Спарта пластик қапшығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы биттер жинағы Спарта арт. 113975 100 элементтен тұрады: бұрағыштар мен бұрағыштарға арналған 96 қондырма, биттерге арналған магниттік адаптер, розеткаларға арналған адаптер, адаптер және аллен кілті. Жиынтыққа бит өлшемдерінің кең ассортименті кіреді: SL, PH, PZ, GR, SP, TR, TT, TW, R, C, HEX, бұрандаларды, бұрандаларды, қанатты гайкаларды, шатырдың бұрандаларын, гайкаларды және т.б. Жинақ жөндеу және монтаждау жұмыстарын, жиһазды, жабдықты және т.б. құрастыру кезінде үй және кәсіби шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Биттерді жасау кезінде беріктігі мен тозуға төзімділігі жоғары хром-ванадийлі болат қолданылады, бұл биттердің қызмет ету мерзімін арттырады. Магниттік адаптер жұмыс жылдамдығын арттырады — бит алу үшін бұрағыш патронын қатайтудың және босатудың қажеті жоқ. Адаптерге орнатылған магниттің есебінен жұмыс барысында биттер құлап кетпейді. Пластикалық қораптың арқасында заттарды сақтауға және далалық жұмыстарға алуға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 187 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 128 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.735 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 198-Бұрағыш биттер, өзге де адаптерлер |
| Пәндер саны | 100 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | адаптер |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, GR, SP, TR, TT, TW, R, C, HEX, SPAN, шеткі бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996099941 |
- Бағасы: 4 354 ₸

