
Бит жинағы, битке арналған магниттік адаптер, болат 45Х, 7 дана, Спарта пластикалық корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы биттер жинағы Спарта арт. 113945 7 элементті қамтиды: стандартты өлшемдері SL, PH және PZ 1/4 дюймдік алтыбұрышты шанағы бар 25 мм 6 қондырма және магниттік адаптер. Биттер бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін бұрауыштарда, реверсивті және электрлік бұрауыштарда жабдық ретінде пайдаланылады. Артықшылықтары Магниттік адаптер патронды бұрап алмай-ақ биттерді жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Кіріктірілген магниттің арқасында адаптер биттердің түсуін болдырмайды. Биттердегі фосфатталған жабын коррозияның пайда болуына жол бермейді. Ойластырылған сақтау жүйесі — жиынтықта кейс бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.083 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 198-Бұрағыш биттер, өзге де адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | фосфатирование |
| Пәндер саны | 7 |
| Болат маркасы | 45Х |
| Ерекшеліктері | адаптер |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067841 |
- Бағасы: 371 ₸

