
Бит жинағы бар қайтымды бұрағыш, CrV, 12 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 11347 биттер жинағы бар қайтымды бұрағыш, CrV, жөндеу және күрделі емес құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде шеберлерге пайдалы. Биттердің кең ассортименті SL, PH, PZ, TR профилімен бұрандалы қосылыстарды орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары CrV болаттан жасалған бұрағыштың қашаулары мен өзектерінің тозуға төзімділігі жоғары, бұл олардың беріктігін қамтамасыз етеді. Қайтымды механизмнің арқасында жұмыс жылдамдығы айтарлықтай артады, өйткені бұрауышпен жұмыс істегенде қолды үнемі ауыстырып отырудың қажеті жоқ. Екі компонентті тұтқа сенімді ұстауға кепілдік береді және жұмысты ыңғайлы етеді. Жинақ пластик қорапқа салынған, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 178 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.277 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 12 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996077970 |
- Бағасы: 2 982 ₸

