
Фарфордан жасалған тастан жасалған бұйымдарға арналған гауһар бұрғы, 5 х 35 мм, алты қырлы штанга Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 72670, 5х35 мм алмазды бұрғы, 6 қырлы шанағы бар, фарфор, шыны, керамикалық плиткаларды, мәрмәрді бұрғылауға арналған бұрғылар мен бұрағыштарға орнатылады. Бұрғының сақиналы түрі жұмыс жылдамдығын арттырады, себебі бұрғылау кезінде барлық материалды алып тастау қажет емес. Кескіш құрал негізінен үлкен көлемдегі жұмыстармен кәсіби қолдануға арналған. Жұмыс барысында суды салқындату бұрғылау қондырғысының қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Алмаз қабатының 8 мм биіктігінің жоғарылауы және ыстық агломерация әдісімен жасалған кесу бөлігі бұрғылаудың қызмет ету мерзімін және сенімділігін арттырады. Эмаль жабыны бұрғыны дымқыл бұрғылау кезінде коррозиядан жоғары қорғауды қамтамасыз етеді. Бұрғы алты қырлы білікпен жабдықталған, сондықтан ол айналмайды және оны үш иекті патронға да, бұрағыш патронына да орнатуға болады. Корпустағы арнайы терезе жұмыс кезінде шламды тиімді кетіруге мүмкіндік береді. Бұрғылауды дәлірек орналастыру үшін жұмысты бастауды жеңілдететін 72833 өткізгішті пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 163 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 5 мм |
| Өңдеу материалы | керамогранит |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996123677 |
- Бағасы: 3 345 ₸

