
Биттері мен ұштары бар әмбебап жиынтық, 78 дана, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биттер мен розеткалар жинағы бар бұрағыштар бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Әрбір жинақ жұмысты орындаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығын арттыратын қайтымды механизмі бар бұрауышты қамтиды. Жинаққа хром-ванадийлі болаттан жасалған әртүрлі өлшемдегі қашаулар мен шеткі бастар кіреді. Оңай сақтау және тасымалдау үшін жинақтар пластик қораптарға салынған. Жинаққа мыналар кіреді: Қайтымды бұрағыш, адаптер, бит ұстағыш, дәл жұмыс істеуге арналған бұрағыш, бүйірлік кескіштер, ұзын тістеуіктер, магниттегіш, қайтымды бит. Бұрауыштар: SL3, SL 4, SL5 2 дана, SL6; T10, T15; T20 2 дана, T25 2 дана, T27, T30, T20 2 дана, T25 2 дана, T27, T30, T20 2 дана, T25 2 дана, T27, T30; РН 0, РН 1, РН 2 дана,РН 3; РZ0 , РZ1, РZ2 , РZ3; Н3, Н4, Н5, Н6; S0, S1, S2, S3; Нақты жұмыстарға арналған бұрағыш қашаулары: SL1, S1.5, S2, S2.5, S3, S3.5, S4; РН000 2 дана, РН00, РН0, РН1;РZ0, РZ1; T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20; Н0.7, Н0.9, Н1.3, Н1.5, Н2, Н2.5,Н3, Н3.5, Н4; Реверсивті бұрағышқа арналған алтыбұрышты розеткалар: 5мм, 6мм,7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.04 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 78 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, R, HEX, торцевые головки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996116488 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

