
Биттер мен шеткі розеткалар жинағы бар қайтымды бұрағыш, 23 дана, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биттер мен розеткалар жинағы бар бұрағыштар бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Әрбір жинақ жұмысты орындаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығын арттыратын қайтымды механизмі бар бұрауышты қамтиды. Жинаққа хром-ванадийлі болаттан жасалған әртүрлі өлшемдегі биттер мен шеткі бастар кіреді.Оңай сақтау және тасымалдау үшін жинақтар пластик қораптарға салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.446 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 23 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, HEX, шеткі бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996116495 |
- Бағасы: 2 525 ₸

