
Файлдар жинағы 200 мм, 3 дана, екі компонентті Барс тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс бөліктерінің ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқалары бар 3 данадан тұратын Барс 15852 файлдар жинағы материалдың жұқа қабатын алып тастау арқылы металл бұйымдарын дәл баптауға арналған. Жинақтағы құралдардың көмегімен саңылауларды кетіруге, бөлшектерді қажетті пішінге немесе өлшемге келтіруге болады. Жиынтықта дөңгелек, үш қырлы және жалпақ профильді файлдар бар. Олар кәдімгі беттерді, саңылауларды, ойықтар мен беттерді, ішкі бұрыштарды өңдеуге жарамды. Жинақ слесарлық шеберханада пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары көміртекті болаттан жасалған U13A файлдары өте берік және тозуға төзімді. Қаттылығы 58-62 HRC жұмыс бөліктерінің ресурсы жоғары. №2 көлденең ойық тез және сапалы толтыруды қамтамасыз етеді. Бедерлі ендірмелері бар эргономикалық екі компонентті тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолдан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық, дөңгелек, үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996123226 |
- Бағасы: 3 574 ₸

