
Файлдар жинағы 200 мм, 5 дана, екі компонентті Барс тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс бөліктерінің ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқалары бар 5 данадан тұратын Барс 15854 файлдар жинағы слесарлық жұмыстарға арналған. Әртүрлі профильдер өңдеудің әртүрлі түрлерін орындауға мүмкіндік береді — тегіс және қисық беттерді, дөңгелек, үшбұрышты және тікбұрышты қимасы бар тесіктерді, сондай-ақ ойықтарды, беттерді және ішкі бұрыштарды аралау. Файлдар жоғары өнімділікке ие және №2 көлденең ойықтың арқасында жоғары сапалы тегістеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Төзімділік — кенептердің материалы жоғары көміртекті аспаптық болат U13A, берік және кернеуге төзімді. Жоғары ресурс — жұмыс бөліктерінің қаттылығы 58-62 HRC және кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық екі компонентті тұтқалардың бедерлі кірістірулері бар және қолдан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық, дөңгелек, жартылай дөңгелек, шаршы, үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996123233 |
- Бағасы: 6 561 ₸

