
Сүргілер жинағы 250 мм, 3 дана, екі компонентті Барс тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс бөліктерінің ұзындығы 250 мм болатын екі компонентті тұтқалары бар 3 құралдан тұратын Bars 15864 сүрткіштер жинағы ағаш және пластмасса бұйымдарын өрескел өңдеуге арналған. Распалардың жұмыс істеу принципі материалдың үстіңгі қабатын алып тастаудан тұрады, соның арқасында кедір-бұдырларды тегістеуге, саңылауларды жоюға, бөлшектерді қажетті пішін мен өлшемге келтіруге болады. Жиынтықта тегіс және қисық беттерді, сондай-ақ үлкен диаметрлі тесіктерді толтыруға мүмкіндік беретін тегіс, дөңгелек және жартылай шеңберлі профильді құралдар бар. Жинақ ағаш ұстасы сабақтары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Сүрткіштер ұзақ мерзімді қолдануға жарамды, себебі олар 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, берік және тозуға төзімді. Жұмыс бөліктері кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені олардың қаттылығы 45-50 HRC құрайды. №2 агрессивті қайрау құралдардың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Сүрткіштерді пайдалану қауіпсіз және ыңғайлы, өйткені олардың эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқалары қолыңыздан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық, дөңгелек, жартылай дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996123271 |
- Бағасы: 4 225 ₸

