
Қапсырмалар, 6 мм, арматураланған жиһаз степлеріне арналған, 53 типті, 1000 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған қапсырмалар Gross 41706 6 x 11,4 x 0,75 мм, 53 типті, 1000 дана, жиһаз степлерінің көмегімен қаңылтыр материалдарын бекітуге арналған. Олармен қаптау немесе жөндеу жұмыстарын жүргізу барысында картонды, фанераны, матаны бекітуге болады.Артықшылықтары Болаттан жасалған кобалар жоғары беріктік сипаттамаларына ие, сондықтан оларды қатты ағашқа соғуға болады.Өнімдер коррозиядан сенімді қорғау үшін мырышталған.Шығын материалдары оңай сақтау және тасымалдау үшін құлыптары бар блистерде жеткізіледі.Қаптамадағы 1000 қапсырма тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 113 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.086 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.086 кг |
| Қапсырмалардың салмағы (қаптамасыз) | 0.086 кг |
| Биіктігі | 6 мм |
| Топ | Скобы для мебельных степлеров |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 417-Жиһаз степлерлеріне арналған қапсырмалар //GROSS |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 0.75 мм |
| Өлшеп-орау | 1000 дана |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 11.4 мм |
| Штрих-код | 4044996116112 |
- Бағасы: 439 ₸

