
Гипсокартонға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жиі бұранда, 4,8 х 95, РН №2, фосфатталған 4 дана бұранда
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиі бұрандалы гипсокартонға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мырышталған болаттан жасалған. Олардың фосфатты жабыны бар, бұл оларды коррозияға төзімді етеді және кез келген лак-бояу материалдарымен де, шпаклевкамен де адгезияны қамтамасыз етеді. Қақпақ конус тәрізді пішінге ие, бұл тер арқылы орнатуға мүмкіндік береді. Бұл мінсіз тегіс бетке және плитаның максималды басылуына қол жеткізеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 83 мм |
| Бренд | ШУРУПЬ |
| Салмақ | 0.034 кг |
| Топ | Саморезы |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 482-Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар (әмбебап), РН №2, фосфатталған//БҰРАНДА |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 6944312036330 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

