
Гидравликалық бөтелке домкраты, 30 т, H көтергіш 240-370 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қауіпсіздік клапаны бар STELS гидравликалық домкраты салмағы 30 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге арналған. Домкрат автосервисте таптырмайтын құрал болып табылады, жөндеу-құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жиі пайдаланылады. STELS домкратының ең төменгі көтеру биіктігі 24,4 см. Домкраттың жүкті көтере алатын максималды биіктігі 37 см. Бұл биіктік көтерілген жүктің астына қатты тірек орнатуға және жөндеу жұмыстарын жүргізуге жеткілікті. Қауіпсіздік клапаны массасы өндіруші мәлімдеген салмақтан асатын жүктің көтерілуіне жол бермейді. Сондай-ақ, домкрат цилиндр майында жоңқалардың болуын болдырмайтын магниттік жинағышпен жабдықталған, бұл домкраттың істен шығу қаупін айтарлықтай азайтады. Негізі болаттан жасалған. НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Домкрат жүкті салмақта ұзақ уақыт ұстауға немесе оны жылжытуға арналмаған. Көтермес бұрын жүктің домкраттың тірек бетінің ортасына біркелкі бөлінгеніне көз жеткізіңіз. Көтерілетін жүктің салмағы өндіруші көрсеткен салмақтан аспауы тиіс. Домкрат жұмыс істеп тұрған кезде көлденең, тегіс және қатты бетке орнатылуы керек. Жүкті көтергеннен кейін оны ұстап тұру үшін арнайы тірек тіректерді пайдалану керек. Көтерілетін жүктің астында оны ұстап тұратын тұғырлар болмаған кезде кез келген жұмыс түрін орындауға тыйым салынады. Жұмысты бастамас бұрын бұйымды пайдалану жөніндегі нұсқаулықпен танысыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 244 мм |
| Көтеру биіктігі | 370 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.18110 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/51112.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/К163/КО KK С-CN.АГ03.В.18110.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 20.6 кг |
| Жүк көтергіштігі | 30000 кг |
| Топ | Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 507-Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996115740 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

