
Қиық аралас қолғаптар, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
67736 құрама шпилька қолғаптары құрылыс, материалды өңдеу және басқа жұмыстар процесінде қолданылады. Олардың арқасында қолдар механикалық зақымданудан сенімді қорғалған: мозолей, сызаттар, кесулер. Өнімдер жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімді және тозуға төзімді материал — қолғаптар жоғары сапалы шпилькадан, аралас жіптен және полиэфирден жасалған. Ыңғайлы жұмыс — бөлінген қолғаптар тактильді сезімге жағымды. Білектерді қорғау — қолғаптарда манжеттер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Кесінді |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-KZ.АГ03.В.06049-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АГ03.В.06049-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 173 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Негіз материалы | полиэстер, смесовая пряжа, спилок |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | XXXL 11 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | түстер миксі |
| Ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800049384 |
- Бағасы: 1 141 ₸

