
Қолғаптар х/б, ПВХ жабыны, "Шахматты құю", қаптамада 5 жұп, 10 класс Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ жабыны бар 67812 "Шахматты құю" трикотаж қолғаптары, 10 класты тоқыма, қаптамада 5 жұп, қолды сызаттардан, кесулерден, қажалулардан, мозолейден және ластанудан қорғайды. Жіңішке жіп саусақтардың сезімталдығын қамтамасыз етеді, сондықтан қолғаптар дәл жұмыстарды орындауға жарамды. Алақан бөлігінің ПВХ-жабындысының арқасында құралдар қолдан сырғып кетпейді. Қолғаптар құрылыста, өндірісте, үй-жайларды жөндеу және автокөліктерге техникалық қызмет көрсету кезінде қолданылады. Олар шаруашылықта да пайдалы болады. Артықшылықтары Негізі дем алатын мақта жіптен жасалған, сондықтан қолғапты қолдар терлемейді. Иірілген жіптің құрамында полиэфирлі жіп бар, ол қолғаптардың беріктігі мен серпімділігін арттырады. ПВХ жабыны тозуға жол бермейді, өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартады. Манжеттер қолғаптың қолға ыңғайлы орналасуын қамтамасыз ету үшін білекке тығыз орналасады. Қолғаптардың материалы аллергия тудырмайды, сондықтан оларды пайдалану денсаулыққа зиянсыз. Қолғаптар саусақтардың қозғалысын шектемейді, жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. 5 жұптан тұратын қаптама ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 46 г |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6822-Перчатки "Русский инструмент" 10 класс |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 5 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800041791 |
- Бағасы: 478 ₸

