
Шнекті ағашқа арналған бұрғы, 30 х 600 мм, алты қырлы шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70182 бұрандалы ағаш бұрғы, өлшемі 30х600 мм, 6 қырлы шанағы бар, тесіктерді тереңірек бұрғылауға мүмкіндік береді. Оны жұмсақ және қатты ағаштармен жұмыс істеу үшін пайдалануға болады. Арнайы конструкциялы бұрғы құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде жоғары жүктемелермен қарқынды пайдалануға арналған. Артықшылықтары Бұрғы жоғары ресурсқа ие, себебі ол аспаптық болаттан жасалған, ал кесу бөлігі 40 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Бұранданың сырты айнадай етіп өңделген, сондықтан саңылау тегіс және тегіс болады. Массивті спираль терең бұрғылауға мүмкіндік беретін жоңқаларды тиімді бұруды қамтамасыз етеді. Орталықтандыру нүктесінің арқасында осьтік жүктеме азаяды, бұл бұрғылауды жеңілдетеді, жұмыс дәлдігін арттырады және бұрғының жылжуын болдырмайды. Алтыбұрышты шанақтың арқасында бұрғы жұмыс кезінде айналмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 701-Ағашқа арналған спиральді бұрғылар, Бұрғылар-зенкерлер |
| Диаметрі | 30 мм |
| Біліктің диаметрі | 11.7 |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Жұмыс ұзындығы | 495 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119892 |
- Бағасы: 8 290 ₸

