
Тіректері бар арналық қашау, 14 х 22 х 250 мм, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
14х22х250 мм тіректері бар арналық қашау Matrix арт. 70302 SDS PLUS перфораторларына арналған жабдық ретінде орнатуға арналған. Қашаудың арнайы пішіні сымдарға арналған ойықтарды тесуге мүмкіндік береді, сонымен қатар плиткаларды, сылақтарды және т.б. Ал тіректер жұмыс ыңғайлылығын арттырады, бұл кесу жиегінің бағытын бақылауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қашау 40X шыңдалған легирленген болаттан жасалғандықтан беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Қашауда жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін бағыттаушы қызметін атқаратын арнайы тіректер бар. Шеберге кесу жиегін жиі қайраудың қажеті жоқ, өйткені ол оңтайлы таңдалған бұрыштардың арқасында жұмыс кезінде өздігінен қайралады. Жұмыстың жоғары жылдамдығы мен сапасын оңтайлы таңдалған қайрау бұрышы бар кесу жиегі қамтамасыз етеді. SDS PLUS шанағының арқасында қашау балғамен бұрғылау патронына тез орнатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 328 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | тіректері бар арналық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 22 мм |
| Штрих-код | 4044996119724 |
- Бағасы: 2 997 ₸

