
Қашау тегіс, 14 х 20 х 600 мм, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70323 жалпақ қашау, 14 x 20 x 600 мм, SDS PLUS патронының айналмалы балғаларымен үйлесімді. Ол сылақ немесе плитка сияқты әрлеудің ескі қабатын алып тастауға немесе тас пен металды ұсақтауға мүмкіндік береді. Қашау құрылыс алаңында таптырмайтын құралға айналады. Артықшылықтары Қашау жоғары сапалы 40X легирленген болаттан жасалған және термиялық өңдеуден өткен, сондықтан ол берік және тозуға төзімді. Кескіш бөліктің оңтайлы сәйкес келетін қайрау бұрыштары бар, сондықтан қашау жұмысты тиімді орындайды. Өздігінен қайралатын жиек жұмыс ыңғайлылығын арттырады және оператордың уақытын үнемдейді. Қашау SDS PLUS шанағының арқасында балғамен бұрғылаумен пайдалануға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 654 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 37 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.67 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996119748 |
- Бағасы: 1 952 ₸

