
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана, ( 3182 ) Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған төсемдер Gross 78271, 2 дана. (3182), электрлік джигсалардың көптеген заманауи үлгілері үшін ауыстырылатын кескіш элементтер болып табылады. Қалыңдығы 4-40 мм ағаш дайындамалар мен бұйымдарды тікелей кесуді жүзеге асырады. Жоғары сапалы кенептер жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады. Кенептің артықшылықтары Германияда жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, қаттылығы мен тозуға төзімділігі бар. Аралаудың дәлдігі мен ұқыптылығын 2,2-3,2 мм аралықтағы тістер қамтамасыз етеді. Қалақтардың профилін лазермен пішу, автоматтандырылған қайрау және тегістеу кесудің жоғары сапасына кепілдік береді. Тасымалдаудың ыңғайлылығы мен сақтау қауіпсіздігін кенептер жеткізілетін қатты көпіршік қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.021 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | 3182(MPS) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996035239 |
- Бағасы: 3 241 ₸

