
Металлға арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана, ( 3176 ) Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 78280 металл торлары, 2 дана. (3176), электрлік джигсалардың заманауи үлгілерінің көпшілігі үшін ауыстырылатын кескіш элементтер болып табылады. Қалыңдығы 1,5-3 мм металл дайындамалар мен бұйымдарды тікелей кесуді жүзеге асырады. Жоғары сапалы кенептер жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Германияда жасалған биметалл төсемдер қаттылық пен тозуға төзімділікке ие. Аралаудың дәлдігі мен ұқыптылығын 1,5-3 мм аралықтағы тістер қамтамасыз етеді. Қалақтардың профилін лазермен пішу, автоматтандырылған қайрау және тегістеу кесудің жоғары сапасына кепілдік береді. Тасымалдаудың ыңғайлылығы мен сақтау қауіпсіздігін кенептер жеткізілетін қатты көпіршік қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | 3176-F(MPS) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996035260 |
- Бағасы: 3 275 ₸

