
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы, 6 дана, DIY, жалпы пластикалық қорап
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы Gross DIY 78291, 6 дана, пластик қорапта — бұл ағаштан жасалған бұйымдармен және дайындамалармен жұмыс істеуге арналған әмбебап шешім. Таза және жылдам түзу сызықты кесуді жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Жоғары сапасының арқасында кенептер қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады және кәсіби қолдануға жарамды. Артықшылықтары Жиынтықтағы барлық төсемдер неміс хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл оларға жоғары қаттылық пен тозуға төзімділік береді. Пышақтардың бүйір беті конустың астына тегістеледі, осылайша кесу орнында тегіс жиекке қол жеткізіледі. Төсемдер бірегей лазерлік пішу техникасын қолдана отырып жасалған, автоматтандырылған қайрау мен тегістеуден өткен, бұл олардың жоғары сапасына кепілдік береді. Пластикалық қорап жинақты ыңғайлы сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T144D, T111C, 31085, T244D, T119BO |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034881 |
- Бағасы: 4 476 ₸

