
Әмбебап электрлік джигсоға арналған полотнолар жинағы, 10 дана, Profi, пластикалық корпус Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Profi 78294 электрлік джигсоға арналған әмбебап кенептер жинағы, 10 дана. пластикалық қорапта, ағаш және металл материалдарды таза және жылдам түзу сызықты кесуге арналған. Әрбір жайма жоғары сапамен ерекшеленеді, сондықтан жиынтық қарқынды пайдалану жағдайында да ұзақ уақыт қызмет етеді. Артықшылықтары Жоғары қаттылық пен тозуға төзімділік — жиынтықтағы барлық төсемдер неміс хром-ванадийлі болаттан жасалған. Чипсіз таза кесу — пышақтардың бүйір беті конустың астына тегістеледі. Орындаудың жоғары сапасы — кенептер лазерлік пішу технологиясы бойынша жасалған, автоматтандырылған жабдықта қайралған және жылтыратылған. Әмбебаптылық — жинақ ағаш және қаңылтыр металл бойынша ең көп таралған жұмыстарды орындауға мүмкіндік беретін 10 кенепті қамтиды. Пластик кейс — жинақты сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.103 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T101BR, T101D, Т101B, T144D, T101AO, 3101KR, T111HF, T118AF, 3160 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034898 |
- Бағасы: 9 811 ₸

