
Әмбебап электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы, 10 дана, DIY, жалпы пластикалық қорап
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross DIY 78295 электрлік джигсоға арналған әмбебап кенептер жинағы, 10 дана. пластикалық қорапта ағаш және металл материалдарды таза және жылдам түзу сызықты кесуге арналған. Әрбір жайма жоғары сапамен ерекшеленеді, сондықтан жиынтық қарқынды пайдалану жағдайында да ұзақ уақыт қызмет етеді.Артықшылықтарыжоғары қаттылық пен тозуға төзімділік — жиынтықтағы барлық төсемдер неміс хром-ванадийлі болаттан жасалған.Чипсіз таза кесу — пышақтардың бүйір беті конустың астына тегістеледі.Жоғары сапалы жұмыс — кенептер лазерлік кесу арқылы жасалады, автоматтандырылған жабдықта қайралады және тегістеледі.Әмбебаптылық — жинақ ағаш және қаңылтыр металл бойынша ең көп таралған жұмыстарды орындауға арналған 10 кенепті қамтиды.Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — жинақ пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.101 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | Т101B, T144D, 3106K, T118A, T118B |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034904 |
- Бағасы: 6 881 ₸

