
Біліктерге арналған мөлдір кювета, 150 х 290 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 150 x 290 мм болатын Sibrtech 81411 мөлдір кюветасы ені 150 мм-ге дейінгі роликтермен жұмыс істеуге арналған. Ол бояу жұмыстарын жеңілдетеді, бұл бояуды жылдам теруге және сапалы бояу үшін роликті айналдыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кюветадан жасалған пластмасса еріткіштерге төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Кювета ойықты платформамен жабдықталған, ол бояуды ролик бойымен біркелкі таратуға және оны үнемді пайдалану үшін сығуға мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы 22 г және ықшам өлшемі 150 х 290 мм болғандықтан, кюветаны пайдалану, сақтау және тасымалдау ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 287 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.022 кг |
| Тереңдігі | 33 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Ұзындығы | 286 мм |
| Материал | ҮЙ ЖАНУАРЛАРЫ |
| Мақсаты | әрлеу жұмыстары үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Түсі | Мөлдір |
| Ені | 156 мм |
| Штрих-код | 4606800045096 |
- Бағасы: 95 ₸

