
Жинақ: жиегі 330 х 235 мм қалақ, сыпырғыш щетка 290 мм, сирень Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 93311 жұпаргүл түсті жиынтық өлшемі 330 х 235 мм жиегі бар шөмішпен және ұзындығы 290 мм сыпырғыш щеткамен жабдықталған. Оның арқасында тұрғын үй-жайларды ретке келтіру және тез тазалау оңай, сондықтан жинақ үй шаруашылығында таптырмас құралға айналады.Артықшылықтарышетина негізге мықтап бекітілген, сондықтан пайдалану кезінде құлап кетпейді.Шөміш ойластырылған пішін есебінен қоқыстың төгілуіне жол бермейді.Шөміштегі арнайы жиек тіпті қоқыс пен шаңның ұсақ бөлшектерін де тазалауға мүмкіндік береді.Шөміш пен щетканың саңылаулары бар, бұл ықшам ілулі сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Күлгін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н08507 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.НА34.Н08507.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.217 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 290 мм |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Қылшық материалы | PET |
| Өлшем | 330 х 325 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996121840 |
- Бағасы: 697 ₸

