
Шөміш 280 х 195 мм, жасыл Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шөміш сапалы, берік пластиктен жасалған, басқан кезде майыспайды және сынбайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АД37.В.01772-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.01772-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Өлшемдері | 280 x 195 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996121888 |
- Бағасы: 123 ₸

