
Арқан х/б, D 16 мм, L 11 м, бұралған, 497 кг Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 94004, 16 мм, L 11 м бұралған мақта арқан, үй шаруашылығында және жүк тасымалдау үшін, сондай-ақ бау-бақша, туризм, өнеркәсіп салаларында қолданылады. 16 мм қалыңдығына байланысты бұйым қажетті беріктікке ие. Артықшылықтары Сенімділік — арқанның үзілуге беріктігі 810 кгс құрайды. Практикалық — ұзындығы 11 метр қойылған міндеттердің көпшілігін шешуге мүмкіндік береді. Оңай сақтау және кәдеге жарату — арқан органикалық мақтадан жасалған және қоршаған ортаға зиянсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 101-кс-87 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВНИИС" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/101-кс-87.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.025 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 16 мм |
| Ұзындығы | 11 мм |
| Материал | мақтадан жасалған иірімжіп |
| Үзілмелі жүктеме | 497 кгс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043689 |
- Бағасы: 4 758 ₸

