
Бетон араластырғыш B-160, 700 Вт, 160 Л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш Denzel B-160 - жоғары жүктеме режимінде ұзақ уақыт жұмыс істеуге қабілетті кәсіби деңгейдегі жабдық. Құрылыс алаңдарында, жөндеу жұмыстарында, цемент, бетон және басқа қоспалардың ерітіндісін дайындау үшін едендерді құю және тегістеу кезінде қолданылады. Оны құрастыру интуитивті қарапайым және техникалық қызмет көрсету оңай. Оның тұрақты және берік құрылымы бар. Ал шойыннан жасалған тәж және ұнтақпен қапталған барабан сенімділік пен қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Тұрмыстық желіден жұмыс істейді. Көлемі 160 л барабан шығуда 80 л дайын қоспаны алуға мүмкіндік береді. Өндіріс - Ресей. Кепілдік 3 жыл. Артықшылықтары: Қозғалтқыш: Кіріктірілген термиялық қорғанысы бар индукциялық қозғалтқыш максималды жүктеме кезінде ұзақ мерзімді үздіксіз жұмысты қамтамасыз етеді. Арнайы қорғаныс қалқаны қозғалтқышты тиімді салқындатуға көмектеседі, сонымен қатар оны су шашырауынан қорғайды. Резервуар: Қалыңдығы ұлғайтылған сенімді болат резервуар: үстіңгі жағы - 1,5 мм, түбі - 2 мм. Тәжді барабанға бекіту құрылымды әлсірететін саңылауларсыз жүзеге асырылады. Шойын сақинасының қалыңдығының артуына байланысты жұмыс кезінде діріл мен шу азаяды. Сенімді жетек жинағы: Жетекті шкивтің болат төлкесінің арқасында бос жүріс болмайды, бұл тозуға төзімділікті арттырады. Шкив бойынша белдіктің ең аз сырғуы тозуға төзімді серпентинді белдікті қамтамасыз етеді. Қажет болса, бетон араластырғышты лезде өшіруге мүмкіндік беретін апаттық өшіру түймесі бар. Сенімді конструкция: Металл сыйымдылығы күшейтілген тораптар мен элементтердің есебінен тұрмыстық үлгілерге қарағанда жоғары. Бетон араластырғышты күшейтілген жақтау мен берік дөңгелектердің арқасында құрылыс алаңында тасымалдау және жылжыту оңай. Жиынтықтағы желілік кабель кіріктірілген емес, бетон араластырғыштың қаптамасындағы розеткаға қосылады, яғни оны ауыстыру оңай. Траверстің ось төлкесі рамаға дәнекерленген жеке элемент болып табылатындығы тораптың сенімділігін арттырады. Осьті бекіту жинағы жиналмалы, яғни қажет болған жағдайда мойынтіректерді оңай ауыстыруға болады. Ресурс 3000 сағатты құрайды, ал істен шығудың орташа уақыты 300 сағатты құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 62.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 720 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.12.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АД07.В.01645-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВЕЛЕС" сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95422.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АД07.В.01645-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 810 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 62.5 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 125 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800046628 |
- Бағасы: 166 740 ₸

