
Бетон араластырғыш B-180, 700 Вт, 180 Л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш Denzel B-180 кәсіби құрылыс мәселелерін шешу үшін қолданылады, өйткені ол ұзақ уақыт бойы жоғары жүктеме режимінде жұмыс істей алады. Құрылыс алаңдарында цемент, бетон және басқа қоспалар ерітіндісін дайындау кезінде қолданылады. Бетон араластырғышты пайдалану және техникалық қызмет көрсету оңай. Тұрмыстық желіден жұмыс істейді. Барабан коррозияға қарсы арнайы ұнтақ бояумен қапталған және шойын тәжі бар, бұл сенімділік пен беріктікті айтарлықтай арттырады. Қуатты 700 Вт қозғалтқыш және үлкен резервуар бір уақытта 96 литр дайын қоспаны алуға мүмкіндік береді. Ресейде өндіріледі. Оның 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар. Артықшылықтары: Қозғалтқыш: Кіріктірілген қызып кетуден қорғанысы бар қуатты қозғалтқыш үлкен ресурсқа ие. Судың шашырауынан және шаңнан қорғайтын арнайы қаптамамен қорғалған. Резервуар: Болат табақтардың қалыңдығының артуына байланысты үлкен ресурсқа ие: үстіңгі жағы - 1,5 мм, түбі - 2 мм. Тәж барабанға саңылауларсыз бекітіледі, бұл бүкіл құрылымды айтарлықтай әлсіретеді. Сенімді жетек жинағы: Жетекті шкивтің болат төлкесінің арқасында шкивтердің бос жүрісі болмайды, бұл тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Шкив бойынша белдіктің ең аз сырғуы бағдарланған полиэфирлі сымы бар кең, тозуға төзімді серпентинді белдікті қамтамасыз етеді. Штаттан тыс жағдай туындаған жағдайда бетон араластырғышты лезде өшіруге мүмкіндік беретін апаттық өшіру түймесі бар. Сенімді құрылым: Бетон араластырғышты құрылыс алаңында тасымалдау оңай, берік дөңгелектер мүмкіндік береді. Жинақтың сенімділігі рамаға бөлек элементпен дәнекерленген траверстің осьтік жеңімен күшейтіледі. Қажет болса, мойынтіректерді ауыстыру оңай - бұл осьті бекітуге арналған жиналмалы жинақты жасауға мүмкіндік береді. Арматураланған жақтау тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Тәждің қалыңдығының жоғарылауы арқылы діріл мен шуды азайтады. Желілік кабельді ауыстыру оңай, себебі ол көптеген бетон араластырғыштардағыдай кіріктірілмеген, бірақ корпустағы розеткаға қосылады. Ресурс 3000 сағатты құрайды, ал істен шығудың орташа уақыты 300 сағатты құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 63.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 730 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.12.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АД07.В.01645-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВЕЛЕС" сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95423.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АД07.В.01645-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 800 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 63.5 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 730 x 580 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 180 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 96 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 138 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800046635 |
- Бағасы: 173 020 ₸

