
Бетон араластырғыш B-200, 1000 Вт, 200 Л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш Denzel B-200 өз сериясындағы ең өнімді болып табылады. Бір партияда 150 литрге дейін дайын ерітіндіні алуға болады. Бұл кәсіби деңгейдегі жабдық құрылыс алаңдарында едендерді жөндеу, төсеу және құю кезінде қолданылады. Бетон араластырғыш жоғары жүктеме режимінде ұзақ уақыт жұмыс істеуге қабілетті. Техникалық қызмет көрсету және пайдалану оңай, себебі оның қызып кетуден кіріктірілген қорғанысы бар. Тұрмыстық желіден жұмыс істейді. Шойыннан жасалған тісті доңғалақ пен сақина, сондай-ақ резервуардың ұнтақ жабыны оның сенімділігі мен қызмет ету мерзімін арттырады. Ресейде өндіріледі. Оның 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар. Артықшылықтары: Қозғалтқыш: Арнайы қаптама су тамшыларының түсуінен қорғайды. Кіріктірілген термиялық қорғанысы бар асинхронды электр қозғалтқышының қызмет ету мерзімі жоғары, яғни ол қызып кету қаупінсіз ұзағырақ жұмыс істей алады. Резервуар: Болаттың қалыңдығының артуына байланысты резервуардың үлкен ресурсы: үстіңгі жағы - 1,5 мм, түбі - 2 мм. Тәж құрылымды әлсірететін саңылаулары жоқ барабанға бекітіледі. Сенімді жетек жинағы: Бос жүріс жоқ және жетектегі шкивтің болат төлкесінің арқасында тозуға төзімділігі жоғары. Шкив бойынша белдіктің ең аз сырғуы кең серпентинді белдікті қамтамасыз етеді. Штаттан тыс жағдай туындаған жағдайда бетон араластырғышты лезде өшіруге мүмкіндік беретін апаттық өшіру түймесі бар. Сенімді құрылым: Арматураланған жақтау тұрақтылықты қамтамасыз етеді, ал берік дөңгелектер бетон араластырғышты құрылыс алаңында оңай тасымалдауға мүмкіндік береді. Жұмыс кезінде діріл мен шу шойын сақинасының қалыңдығының жоғарылауына байланысты азаяды. Конструкцияның сенімділігін траверстің ось төлкесі қамтамасыз етеді - бұл рамаға дәнекерленген жеке элемент. Мойынтіректерді оңай ауыстыру - осьті бекітуге арналған жиналмалы жинақ. Металлдың сыйымдылығы арматураланған тораптар мен элементтердің арқасында тұрмыстық үлгілерге қарағанда жоғары. Желілік кабель кіріктірілген емес, бетон араластырғыштың қаптамасындағы розеткаға қосылады, сондықтан зақымдалған жағдайда оны ауыстыру оңай. Ресурс 3000 сағатты құрайды, ал істен шығудың орташа уақыты 300 сағатты құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 72 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 730 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.12.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АД07.В.01645-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВЕЛЕС" сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95424.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АД07.В.01645-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 800 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 72 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 725 x 625 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 200 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 110 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 150 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800046642 |
- Бағасы: 180 790 ₸

