
Шлангқа арналған жалғағыш 1" сыртқы бұранда G1" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дензель арматурасы арт. 97271 сорғылар мен сорғы станцияларын G1" жіптерімен және диаметрі 1" бақша шлангісімен қосуға арналған. Артықшылықтары: Фитинг жезден жасалған, сондықтан ол ыстық су мен сығылған ауаның әсерінен деформацияланбайды, сонымен қатар тот баспайды. Ойықтары бар сыртқы бұранда жалғағыштың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 996-Аксессуары для насосов |
| Жіптің диаметрі | G1"(M) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996118161 |
- Бағасы: 963 ₸

