
3/4" G1" Denzel ер жіпті шлангқа арналған жалғағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel арт. 97272 арматурасы сорғылар мен сорғы станцияларын G1" бұрандалы және диаметрі 3/4" бақша шлангісімен қосу үшін қолданылады. Артықшылықтары: Фитинг деформацияланбайды, сонымен қатар ыстық су мен сығылған ауаның әсерінен тот баспайды, өйткені жезден жасалған. Арматураның сенімді бекітілуі ойықтары бар сыртқы жіптермен қамтамасыз етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.04 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.09 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 996-Аксессуары для насосов |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996118178 |
- Бағасы: 1 595 ₸

