
Сыртқы бұранда адаптері G3/4"-G1" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel арт. 97273 ер жіпті адаптері G3/4" және G1" диаметрлі шлангтарды кез келген брендтерден жылдам қосу үшін қолданылады. Артықшылықтары: Фитинг жезден жасалған және ыстық су мен сығылған ауаның әсерінен деформацияланбайды. Ойықтары бар сыртқы бұранда фитингті мықтап бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.04 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.09 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 996-Аксессуары для насосов |
| Жіптің диаметрі | G3/4"(M)-G1"(M) |
| Материал | Жез |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996118185 |
- Бағасы: 2 040 ₸

