
Баспалдақ, 3 х 7 саты, алюминий, үш секциялы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 97817 алюминийден жасалған үш секциялы баспалдақ әрқайсысы 7 сатыдан тұратын 3 секциядан тұрады. Ол негізінен ашық ауада және төбелері биік бөлмелерде пайдалануға арналған, сонымен қатар коммуналдық қызметкерлер мен құрылысшыларға жарамды. Баспалдақ әрлеу, монтаждау жұмыстарын жүргізуге көмектеседі, қоймада пайдалы болады. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — рамка тікбұрышты қимасы бар престелген алюминий профилінен жасалған, салмағы болат аналогтарынан әлдеқайда аз, сонымен бірге беріктік пен коррозияға төзімділікке ие. Жүк көтергіштігі 150 кг — баспалдақ кез келген дерлік пайдаланушының салмағын көтере алады. Көпфункционалдылық — баспалдақ 3 түрлі нұсқада — баспалдақ (екі аралық және бір секция жоғары қарай созылған), екі жақты баспалдақ (екі секция аралық, үшіншісі бөлшектелген) және ұзартқыш баспалдақ ретінде пайдаланылуы мүмкін. Пластикалық бітеуіштер — профильдің шеттері баспалдақтың таңдалған орнына қарамастан еден жабынын сызатпайды. Тұрақтылық — баспалдақ көлденең беттердегі орнын теңестіретін алынбалы тұрақтандырғышпен жабдықталған. Қауіпсіз пайдалану — сатыларға сырғанауға қарсы жабын жағылған, максималды биіктікте шектегіш бар. Қарапайым қолдану — құрастыру, бөлшектеу және жұмыс жағдайын өзгерту көп уақытты қажет етпейді. Ықшам сақтау және ыңғайлы тасымалдау — баспалдақ бүктелген кезде көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1930 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00062 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ40.Н00062.pdf |
| _пакеттегі ені | 458 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 9 кг |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1980 х 445 х 135 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 3070 мм |
| Секциялар саны | 3 |
| Сатылар саны | 7 |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс биіктігі | 3.6 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800046536 |
- Бағасы: 43 745 ₸

