
Қорап, 300 х 65 мм, пластик, ара, 300 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 225307, 300 x 65 мм пластикалық қорап, 300 мм арамен толықтырылған, ені 65 мм-ге дейін және қалыңдығы 40 мм-ге дейін тақтайшаларды, астарларды, ламинаттарды және басқа материалдарды кесуге ыңғайлы. Ол бөлшектерді кейіннен 45 және 90 градус бұрыштарда кесуге орнатуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Митр қорабы жоғары сапалы пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Ара жеткізу көлеміне әлдеқашан енгізілген, яғни жинақты сатып алғаннан кейін бірден жұмысқа кірісуге болады. 50 болаттан жасалған аралау дискісі тұрмыстық қажеттіліктер үшін оңтайлы беріктігімен сипатталады. Ара тістерінің қадамы 9TPI материалдарды ұқыпты және жылдам кесуге мүмкіндік береді. Пистолет түріндегі тұтқа араны ыңғайлы және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Жұмыс пышағы тұтқаға 2 бұрандамен бекітіледі, бұл сенімді бекітуге кепілдік береді. Жинақ далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алуға ыңғайлы, себебі оның салмағы небәрі 306 г.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.306 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Пластикалық, ағаш жақтаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 225-Стусла пластиковые |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996121383 |
- Бағасы: 1 411 ₸

