
Жасырын сымдар мен металды анықтауға арналған аспап Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 938225 құрылғысы жасырын сымдар мен металл заттарды: құбырларды, торларды, бекіткіштерді және т.б. анықтау үшін қолданылады. Ол шеберлерге қабырғаларды бұрғылау, розеткаларды орнату, коммуникацияларды төсеу және басқа да жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады. Сондай-ақ, оның көмегімен сымдардың, құрылғылардың жұмысқа жарамдылығын, батареялардың полярлығын анықтауға, жерге тұйықтауды басқаруға, микротолқынды және электростатикалық сәулеленудің болуын тексеруге болады. Артықшылықтары Қарапайым басқару жаңадан бастаған шеберлерге құрылғыны пайдалануға мүмкіндік береді. Корпус берік пластмассадан жасалған, бұл аспаптың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін құрылғыда дыбыстық және жарық индикаторлары бар. Аспаптың сапасын жоғары бақылау оның сенімділігі мен еуропалық қауіпсіздік стандарттарына сәйкестігіне кепілдік береді. Құрылғы шағын ұзындығы 210 мм және салмағы 121 г жеңіл болғандықтан қалтаға оңай сыяды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 115 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.БН01.В.01714-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тех-Эксперт" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/938225.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.БН01.В.01714-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.121 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 130-Бұрағыш-сынама алғыштар |
| Анықталатын материалдар | қара және түсті металдар, сымдар |
| Тамақтандыру | 4 LR 44 батареясы |
| Тағам түрі | 1,5 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996085029 |
- Бағасы: 3 213 ₸

