
Бүріккіш пистолет, 8 суару режимі, Palisad Luxe эргономикалық тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65171 8-режимді бүріккіш пистолет қалқымалы триггері және эргономикалық тұтқасы бар көгалдарды, гүлзарларды, бақша төсектерін, жергілікті аумақтарды, шағын алаңдарды және т.б. суару үшін қолданылады. Ағынды, майда дисперсті, конустық режимде жұмыс істеуді, "тұман" түріндегі бүркуді, душты, сондай-ақ қатты немесе қос жазықтықты-тік/көлденең ағынды қамтамасыз етеді. Құрылғы тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін пайдалы. Әмбебап штуцер пистолетті кез келген ТМ Palisad суару қондырғыларымен пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған болат корпус тапаншаның сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Бүрку режимін таңдау опциясы әртүрлі өсімдіктерді жарақат алу қаупінсіз сапалы суаруға мүмкіндік береді. Қалқымалы триггер үздіксіз суару және ағынның қысымын реттеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Жылдам босату қосқышы аквастоппен жабдықталған, сондықтан мылтық шлангтан ажыратылған кезде су беру тоқтатылады Резеңкеленген қондырмасы бар эргономикалық тұтқаның арқасында бүріккіш пистолетті бір қолмен ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.315 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 8 |
| Материал | ABS пластик, термопластикалық резеңке, металл |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996122823 |
- Бағасы: 7 155 ₸

