
Matrix пластикалық шыныаяқтары бар қорғаныш тізе жастықшалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 89410 пластикалық шыныаяқтары бар қорғаныс тізе жастықшалары тізе буындарын қысым жүктемелерінен, сондай-ақ кесулерден, кірден және соққылардан қорғайды. Олардың арқасында ұзақ уақыт жұмыс істегенде де ауырсынуды болдырмауға болады. Оқ-дәрілер үй-жайларды әрлеу, құрылыс, дәнекерлеу және басқа жұмыстармен айналысатын шеберлер үшін пайдалы. Артықшылықтары Полиэтилен көбік төсемі күшейтілген амортизациялық қорғанысты қамтамасыз етеді. Тізе жастықшалары қапталған ОКСФОРД D600 матасы олардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Соққыға төзімді пластмасса төсемдер тізедегі қысымды жұмсартады. Velcro бар резеңке таспалар аяқтардағы тізе жастықшаларын сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Жеңіл оқ-дәрілер (салмағы 232 г) аяқтарда сезілмейді, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.232 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 894-Наколенники защитные |
| Материал | пластик, полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800051912 |
- Бағасы: 1 685 ₸

