
Сигналдық кеудеше, қызғылт сары, өлшемі XXL Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
XXL (56-58) өлшеміндегі Сибртех 89514 қызғылт сары сигналдық кеудеше жұмысшылардың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, сонымен қатар киімді кірден қорғайды. Оны тәуліктің кез келген уақытында киюге болады, өйткені қызғылт сары түс күндіз анық көрінеді, ал шағылыстыратын жолақтар түнде және нашар көрінетін жағдайларда жақсы көрінеді. Кеудеше кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға жарамды, сондықтан құрылысшыларға, жолшыларға, күзетшілерге, тазалаушыларға және т.б. үшін пайдалы. Артықшылықтары Қауіпсіз бекіту — кеудеше Velcro арқылы бекітіледі. Жоғары сапа — өнім EN471 еуропалық стандартына, Кеден Одағының КО ТР 019/2011 техникалық регламентіне және ГОСТ Р 12.4.281-2014 стандартына сәйкес сигналдық арнайы киімге қолданылады. Ұзақ қызмет ету мерзімі — кеудеше 100% полиэфирден жасалған және жуудан кейін түсін жоғалтпайды. Қызметкердің қосымша қауіпсіздігі — кеудеше 5 см шағылыстырғыш жолақтармен толықтырылған, қорғаныстың екінші класына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 275 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.12.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU С-RU.НВ18.В.00465-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/89514.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU С-RU.НВ18.В.00465-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.111 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Қорғаныс қасиеттері | одежда сигнальная |
| Қорғау сыныбы | 2 |
| Материал | 100% полиэстер |
| Матаның тығыздығы | 90 г/кв.м |
| Өлшем | XXL |
| Жарық қайтарғыш жолақ | Иә |
| Бекіткіш түрі | ілмек пен ілмекті бекіткіш (Velcro таспасы) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800046987 |
- Бағасы: 1 784 ₸

